Ahojte,

rada by som sa Vám stručne predstavila. Od malička až do svojich 15 rokov som robila atletiku. Neskôr som sa venovala posilňovaniu, trénovala som yogu, piloxing a crossfit. Všetko bolo super okrem mojej pleti, s tou som mala problémy od mojich 15 rokov.

Moje prvé ozajstné problémy začali minulý rok.

Teda už aj dávnejšie, ale minulý rok som konečne našla niekoho kompetentného, kto mi skutočne pomohol vyriešiť môj neoptimálny stav tela a ukázal mi správnu cestu. Mala som hlavne problémy s bruchom, stále bolo nafúknuté, mala som kŕče v žalúdku a ako som už spomínala, problémy s pokožkou.

Minulý rok som našla stránku Ladislava Jankowitcha, ktorý ponúkal kompletnú diagnostiku tela.

V tom čase mi nešlo o diétu, ale chcela som poznať stav svojho tela, pretože som vedela, že niečo nie je v poriadku. Jankowitch mi zistil, že mám problémy s trávením určitých potravín. Prestala som ich konzumovať a prešla som na náhradu stravy. Pre mňa veľmi výhodné riešenie, pretože si nemusím nič extra variť, len jednoducho vypijem konkrétny drink.

Konečne spoznávam svoje telo, moja pokožka aj vlasy sa mi radikálne zlepšili a pomaličky chudnem.

Na mojom tele neustále pracujem a zdokonaľujem sa. Teraz konečne vidno, že cvičím. Cítim sa super a najkrajšie sú rána, kedy sa prebudím vyspatá a bez únavy. Moji známi a priatelia mi hovoria, že vyzerám lepšie ako keď som mala 20 rokov (teraz mám 31). Náhradu stravy Jankowitch odporúčam každému, kto sa má rád a chce sa cítiť fit vo svojom vlastnom tele.