Ahojte, 

Na vlastnom tele som si skúsila už hádam každú diétu, keďže už druhý rok sa aktívne venujem fitness a súťaženiu v kategórii Figura. Zníženie kalorického príjmu a hlavne tukov pred súťažou sa značne pripísalo na metabolizme a trávení. Ale keď robíš to čo ťa baví, tak neriešiš.

Mám viac ako 6 mesačné skúsenosti s náhradou stravy Jankowitch a môžem povedať, že lepšie som sa ešte necítila. 

Hlavným dôvodom prechodu na náhradu stravy bolo dostať moje trávenie a metabolizmus do poriadku, čo nie je dvojtýždňovou záležitosťou, ale niekoľko mesačnou. Zo začiatku som sa obávala či to moje telo zvládne, keďže som sa tukov vždy bála a snažila sa ich držať čo najnižšie. Už po dvoch týždňoch na náhrade som sa cítila oveľa lepšie. Som toho názoru, že je to o tom čo dávaš svojmu telu a ako na to zareaguje. 

Na prekvapenie reagovalo veľmi pozitívne, nepociťovala som hlad, pocity únavy, práve naopak.

Počas tréningov mám viac energie, neriešim kalorický príjem, či príjmem dostatok bielkovín a tukov počas dňa. Každý kto sa len trošku snaží zdravo stravovať vie, že všetko sa točí okolo jedla, pri náhrade stravy toto neriešim. Ak chceš schudnúť, vyriešit problémy s trávením, dokonca aj nabrať kvalitnú svalovú hmotu tak je METUP tou správnou voľbou.